KURS Specjalistyczny

DOSKONAŁA PŁYWALNOŚĆ ZEROWA

Kontrolowanie pływalności pod wodą to jedna z podstawowych umiejętności zapewniających bezpieczne i komfortowe nurkowanie. Chcesz bez trudu wykonywać przystanki bezpieczeństwa lub zawisać w bezruchu robiąc zdjęcia? Wybierz ten kurs by niezależnie od okoliczności czuć się pewnie w trakcie całego nurkowania!

Dla kogo:

Wybierz ten kurs jeżeli chcesz poprawić swoje umiejętności w zakresie pływalności, pokonywać większe odległości pod wodą, wkładając w to mniej wysiłku, czy spędzać więcej czasu pod wodą zmniejszając swoje zużycie powietrza. Nurek uczy się przez całe życie i nigdy nie będzie tak dobry, żeby nie mógł być jeszcze lepszy!

Przebieg:

Kurs doskonałej pływalności obejmuje omówienie teoretyczne oraz dwa nurkowania. Zobaczymy jak radzisz sobie z pływalnością, jak poruszasz nogami w trakcie pływania i pokażemy Ci, gdzie możesz coś poprawić. Na obu nurkowaniach poświęcimy sporo czasu na zabawy pomagające poprawić kontrolę pływalności (jak np. podawanie sobie 3-kilogramowego kafelka, zawisanie do góry nogami, czy balansowanie na płetwach na krawędzi platformy). Obejrzysz też film, nakręcony podczas Twojego nurkowania i na własne oczy zobaczysz, gdzie popełniasz błędy.

Uprawnienia:

Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu i pozwala na zwiększenie umiejętności w zakresie pływalności i efektywnej pracy nóg podczas płynięcia pod wodą.

Cena 550 zł obejmuje:

  • Zajęcia teoretyczne i praktyczne z certyfikowanymi instruktorami
  • Wypożyczenie butli i balastu
  • Wejściówki na wody otwarte i nabicie butli
  • Certyfikat

Pozostały sprzęt nurkowy niezbędny do nurkowania nie jest wliczony w cenę. Istnieje jednak możliwość odpłatnego wypożyczenia. Koszt pożyczenia kompletu sprzętu (z pianką) na kurs to 100zł. Suchy skafander płatny dodatkowo 100zł/dzień.

Ile trwa?

Kurs trwa 1 dzień i obejmuje dwa nurkowania oraz omówienie teoretyczne. Polecamy jako kurs weekendowy.

Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia dogodnego terminu – w tym celu skontaktuj się z nami.

Wymagania:

1. Certyfikat Open Water Diver

2. Ukończone 12 lat

3. Przed zajęciami uczestnik wypełnia krótki formularz medyczny, aby ustalić czy występują warunki, które mogłyby utrudniać nurkowanie. Jeżeli żadne z wymienionych Cię nie dotyczy, jesteś gotowy do wzięcia udziału w zajęciach. Jeżeli jednak na którekolwiek pytanie odpowiesz pozytywnie, Twój lekarz powinien ustalić czy możesz nurkować i wydać stosowne zaświadczenie.

cennik


Open water diver

Advanced Open water diver

sklep dzieci nurkują

telefon

+48 509-343-452

+48 605-683-810

adres

ul. Włodkowica 6

Kraków 31-452

email

klub@podwodnycyrk.pl