KURS Specjalistyczny

NURKOWANIE NOCNE

Nurkowanie nocą to zupełnie odmienne doświadczenie, dla kogoś kto do tej pory nurkował jedynie w ciągu dnia. Wybierz ten kurs, aby doświadczyć emocji, dreszczyku ekscytacji i tajemnicy związanej z odkrywaniem nowego podwodnego świata rozświetlanego jedynie przez twoją nurkową latarkę...

Dla kogo:

Jeśli chcesz odkryć na nowo miejsca nurkowe, które do tej pory penetrowałeś jedynie w ciągu dnia, koniecznie zdecyduj się na ten kurs. Kurs nurkowania nocą otwiera przed tobą nowe możliwości i daje umiejętności związane z bezpiecznym nurkowaniem po zmroku. Sprawdź bogactwo podwodnego życia, często dużo większe, niż to widoczne w dzień. To co widzisz nurkując nocą, ogranicza się jedynie do światła latarki i dzięki temu bardziej koncentrujesz się na detalach tych tajemniczych i niecodziennych widoków.

Przebieg:

Kurs nurkowania nocnego obejmuje omówienie teoretyczne oraz trzy nurkowania po zmroku. Kurs nurkowania nocnego uczy:

  • Właściwego użycia źródeł światła i sposobów komunikowania się
  • Wchodzenia do wody w ciemności, nawigowania oraz wychodzenia z wody

Dodatkowo kurs przybliża nocne życie akwenów i daje solidną dawkę wiedzy teoretycznej, a także uczy jak postępować w awaryjnych sytuacjach związanych z nurkowaniem po zmroku.

Uprawnienia:

Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu i daje teoretyczne podstawy oraz praktyczne umiejętności związane z nurkowaniem po zmroku.

Cena 700 zł obejmuje:

  • Zajęcia teoretyczne i praktyczne z certyfikowanymi instruktorami
  • Wejściówki na wody otwarte i nabicie butli
  • Latarki nurkowe na czas trwania zajęć
  • Wypożyczenie butli i balastu
  • Certyfikat

Pozostały sprzęt nurkowy niezbędny do nurkowania nie jest wliczony w cenę. Istnieje jednak możliwość odpłatnego wypożyczenia. Koszt pożyczenia kompletu sprzętu (z pianką) na kurs to 100zł. Suchy skafander płatny dodatkowo 100zł/dzień.

Ile trwa?

Kurs trwa 2-3 wieczory. Same nurkowania odbywają się po zmroku, i dlatego kurs można zrobić w tygodniu lub weekend, w zależności od preferencji.

Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia dogodnego terminu – w tym celu skontaktuj się z nami.

Wymagania:

1. Certyfikat Open Water Diver

2. Ukończone 12 lat dla stopnia Junior Open Water Diver

3. Przed zajęciami uczestnik wypełnia krótki formularz medyczny, aby ustalić czy występują warunki, które mogłyby utrudniać nurkowanie. Jeżeli żadne z wymienionych Cię nie dotyczy, jesteś gotowy do wzięcia udziału w zajęciach. Jeżeli jednak na którekolwiek pytanie odpowiesz pozytywnie, Twój lekarz powinien ustalić czy możesz nurkować i wydać stosowne zaświadczenie.

cennik


Open water diver

Advanced Open water diver

sklep dzieci nurkują

telefon

+48 509-343-452

+48 605-683-810

adres

ul. Włodkowica 6

Kraków 31-452

email

klub@podwodnycyrk.pl